O nas

Od 2005r.  myślimy kreatywnie. AR-DESIGN to  pracownia projektowania architektury wnętrz. Kreatywność to cecha charakterystyczna naszego zespołu.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie by sprostać wszelkim oczekiwaniom. Staramy się tworzyć wnętrza przyjaźnie oddziałujące na użytkowników i jednocześnie coś o nich mówiące. Pracując nad danym tematem stosujemy rozwiązania odpowiadające obowiązującym trendom projektowym. Sukcesywnie uczestniczymy w międzynarodowych targach branżowych w Mediolanie, Veronie oraz Frankfurcie. Zapewniamy profesjonalną usługę projektową w zakresie doradztwa jak i w późniejszym etapie nadzoru projektowego co daje Państwu gwarancje rzetelnej pracy i realizacji wnętrza.

W ramach naszej usługi poza kompozycją funkcjonalno- przestrzenna, doborem odpowiednich materiałów, mebli itd. gwarantujemy klientowi fotorealistyczną wizualizacje obrazującą naszą pracę nad tematem. Nasi projektanci z przyjemnością i ogromną pasją pracują nad tym, aby zaskakiwać klientów ciągle i na nowo. Interpretując znane formy tworzymy wnętrza oryginalne nadając im indywidualny charakter.

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on Pinterest