Site Overlay

O nas

AR-DESIGN to synonim elegancji i stylu, wynika z żywych marzeń o ciepłej, harmonijnej, wygodnej i  wyrafinowanej przystani.
Dla nas najważniejsze są marzenia pomysł i pasja.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie by sprostać wszelkim oczekiwaniom. Przede wszystkim staramy się tworzyć, wnętrza przyjaźnie oddziałujące na użytkowników i jednocześnie coś o nich mówiące.
Dlatego pracując nad danym tematem stosujemy rozwiązania odpowiadające obowiązującym trendom.  Sukcesywnie uczestniczymy w międzynarodowych targach branżowych. Zapewniamy profesjonalną usługę projektową w zakresie doradztwa  oraz  nadzoru projektowego, w związku z tym dajemy Państwu gwarancję rzetelnej pracy przy realizacji wnętrza.

W ramach naszej usługi poza kompozycją funkcjonalno- przestrzenna, doborem materiałów oraz wyposażenia gwarantujemy także fotorealistyczną wizualizację. Nasi projektanci z przyjemnością i ogromną pasją pracują nad tym, aby zaskakiwać klientów ciągle i na nowo. Interpretując znane formy tworzymy wnętrza oryginalne nadając im indywidualny charakter.

Copyright © 2021 Projektowanie wnętrz Wrocław. All Rights Reserved. | Catch Sketch by Catch Themes